Genel Hastane
25 Ağustos 2022

Hastane Ana Binamız

Hastanemiz ayaktan hastalara poliklinik hizmeti, tetkik hizmeti ve 115 yatak kapasitesi ile yatan hastalara yataklı tedavi hizmeti sunmaktadır. A,B,C,D,E,F,G,H Bloklarından oluşmaktadır.

A blokta Ameliyathane, Doğumhane ve Cerrahi klinikler bulunmakta olup Cerrahi hastalarına yataklı tedavi hizmeti sunulmaktadır.

B Blok giriş katta Acil servis hizmetleri, B Blok üst katlarda ise dahili klinikler bulunmakta olup dahili hastalarına yataklı tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

D blokta idari birimler bulunmaktadır.

C blokta poliklinik hizmeti ve tetkik hizmetleri (USG, EEG, EMG, SFT, Allerji testi) sunulmakta olup ayrıca Sağlık Kurulu, Hasta Hakları birimleri bulunmaktadır.

E blok giriş katta Fizik Tedavi Poliklinikleri ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmaktadır. E blok üst katta laboratuar ve kan merkezi bulunmaktadır.

F blokta Kadın Hastalıkları ve Doğum Poliklinikleri bulunmaktadır.

G blokta Covid-19 aşı hizmeti verilmektedir.

H blokta poliklinik hizmetleri ve tetkik hizmetleri (Kan Alma, EKG, Röntgen, Mamografi, Kemik Dansitometri, Endoskopi, Lokal Müdahale Odası, Holter, Eforlu EKG, Alçı Odası, NST) sunulmaktadır. Gebe Okulu, Diyabet Eğitim Odası, Organ ve Doku Nakli Birimi bulunmaktadır. H Blok 2. katta ise eczane, medikal sarf depo ve Konferans Salonu bulunmaktadır.

Hastanemize Ulaşım:

Adres: İsmetpaşa Mah. Kenar Cad. No:6 Bayrampaşa – İSTANBUL

Telefon: 0212 567 67 74