Nasıl Muayene Olurum?
29 Ağustos 2022

Alo 182 çağrı merkezini telefonla arayarak, internet üzerinden Sağlık Bakanlığı (MHRS) Merkezi Hekim Randevu Sisteminden veya hastanemizin web sayfası üzerinden randevu alabilirsiniz.

Doktorlarımızın çalıştıkları poliklinik ve günlerini gösterir çalışma listelerini https://bayrampasadh.saglik.gov.tr/  web adresinden “Hekim Çalışma Takvimi” menüsünden öğrenebilirsiniz. Kayıt işlemleri için randevu saatinden 30 dk. önce hastaneye geliniz. Kayıt görevlilerinin sorduğu T.C. kimlik numarasını, adres ve telefon bilgilerini tam ve doğru olarak vermeniz size daha kaliteli hizmet sunmamız ve geri bildirimde bulunabilmemiz için önemlidir.

Hastanemiz polikliniklerine kayıt işlemleri T.C. kimlik numarası girilmeden yapılamamaktadır. Lütfen hastanemize gelirken T.C. kimlik numaralı kimlik kartı ile müracaat ediniz.

Kayıt sonrasında size; üzerinde adınız, soyadınız, gideceğiniz poliklinik ve poliklinikte kaçıncı sırada olduğunuz gösteren barkot verilecektir. Barkotla birlikte muayene olacağınız polikliniğe gidiniz ve hasta çağrı ekranından isminizi ve sıra numaranızı takip ediniz. Randevu sıranızı beklerken lütfen poliklinik önünde yüksek sesle konuşmayınız. Muayene sırasında cep telefonunuzu sessiz konumda bulundurunuz veya kapatınız.

Adını açıklamak istemeyen hastalarımızın talebi doğrultusunda rumuz verilerek hasta bilgileri sisteme kayıt edilmektedir.

Ücretli muayene olacaksanız (sosyal güvenceniz yoksa) poliklinikten sıranızı alıp Vezne Bölümü’ne giderek muayene ücretini yatırınız ve size verilen evrakla muayene olacağınız poliklinik bekleme salonunda sıranızın gelmesini bekleyiniz. Muayene işleminden sonra eğer tetkik istenmişse veya konsültasyon için başka bir polikliniğe yönlendirilmişseniz yine Vezne Bölümü’ne giderek gerekli ücreti yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra ilgili bölümde işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.